در نوزدهم اردیبهشت ماه۹۳ سمیناری تحت عنوان تفسیر آیین نامه۲۸۰۰ از طرف دانشگاه آزاد اسلامی تبریز برگزار شد. یکی از سخنرانان این سمینار که معرف حضور همه دانشجویان و مهندسین عزیز خصوصا کاربران اینترنتی هستند ؛ جناب اقای “دکتر حسین زاده اصل بودند. همه ما با جناب اقای دکتر حسین زاده از طریق فایل های ارزشمندی که ایشان در این سالهای اخیر به رایگان در بستر اینترنت منتشر کرده اند و می کنند ؛ آشنایی کامل داریم و همواره از دانش ارزشمند ایشان بهره مند گشته‌ایم. امروز نیز قصد داریم در این مقاله تحلیلی ؛ شما را با یکی دیگر از کارهای ارزشمند و مفید ایشان آشنا سازیم.

در مقاله تحلیلی امروز پاورپوینتی در فرمت پی دی اف برای شما عزیزان آماده دانلود کرده ایم. در این پی دی اف جناب آقای دکتر حسین زاده  به تفسیر آیین نامه ۲۸۰۰ ویرایش چهارم پرداخته اند. لازم به ذکر است برایی استفاده بهتر از این پی دی اف به نکات زیر توجه لازم را مبذول فرمائید.

نکاتی جهت استفاده بهتر از فایل پی دی اف:

در کنار پاورپوینت یاد شده ؛ چندین فایل پی دی اف دیگر نیز وجود دارد که همگی رفرنس های مطالب گفته شده در این پاورپوینت هستند. در برخی از قسمت های پاورپوینت در کنار برخی از جملات ؛ آیکن های کوچکی از لوگوی فایلهای PDF وجود دارد. چنانچه بر روی هر یک از این آیکون های کوچک کلیک نمائید ؛ رفرنس مورد نظر مربوط به همان جمله باز میگردد و شما میتوانید ادامه مطلب را در رفرنس اصلی دنبال کنید.

تنها نکته ای که باید بدان توجه نمایید این است که ؛ پاورپوینت و فایلهای پی دی اف رفرنس که همگی در یک فایل فشرده rar قابل دانلود می باشند ؛ پس از بازگشایی فایل فشرده ؛ فایلهای رفرنس را از درون پوشه خارج نکنید. چرا که چنانچه فایل های رفرنس از دورن پوشه مورد نظر خارج گردند ؛ آنگاه در هنگام کلیک بر روی آیکن های کوچک موجود در پی دی اف اصلی ؛ این رفرنس ها دیگر قابل مشاهده و بازگشایی نیستند. لذا دقت کنید فایل اصلی که با نام ۲۸۰۰-Dr.HoseinZade از دیگر فایل ها متمایز شده است ؛ همواره در کنار فایل های رفرنس در یک پوشه قرار بگیرند. جهت دانلود رایگان فایل پی دی اف سمینار و همچنین رفرنس های موجود در فرمت فایل فشرده rar بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

اسلایدها و فایل ها-سمینار آئین نامه ۲۸۰۰-سخنرانی دکتر حسین زاده اصل |PDF| حجم: ۳٫۰۱MB

 فایل صوتی سخنرانی-سمینار آئین نامه ۲۸۰۰-سخنرانی دکتر حسین زاده اصل |aac| حجم: ۴۴٫۷MB

 وب سایت شخصی آقای دکتر حسین زاده اصل

 وب سایت ۸۰۸ (صفحه‌ی انتشار مقاله‌ی تحلیلی)